~ Tenis the best sport~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ Tenis the best sport~


 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 JELENIN SVET!!!!

Go down 
АуторПорука
~TaMaRitzZzA woli NoLeTa~
Admin
Admin
~TaMaRitzZzA woli NoLeTa~


Broj poruka : 367
Datum upisa : 05.11.2008
Godina : 28
Lokacija : in tennis world...

JELENIN SVET!!!! Empty
ПорукаНаслов: JELENIN SVET!!!!   JELENIN SVET!!!! EmptyFri Nov 07, 2008 2:34 pm

U bioskopu Roda Cineplex 12. novembra u 20:30h i 22:30 h će premijerno biti prikazan dugometražni dokumentarni film o Jeleni Janković „JELENIN SVET” autora i rediteljke Tanje Brzaković. U pitanju je dokumentarni film visokog umetničkog potencijala koji za glavnog junaka ima Jelenu Janković, a koji će publici pokazati svet profesionalng tenisa, život jednog mladog borca i šampiona. Ideja filma je da se na Jeleninom primeru prenesu mladima prave vrednosti, veličajući sport, zdrav život, borbenost i požrtvovanje, pokazujući im kako da postanu borci i pravi pobednici, bez obzira čime se u životu bavili. Ovim filmom će svi ljubitelji sporta, tenisa i Jelene, zaroniti u svet profesionalnog tenisa i on za njih više nikada neće biti isti, jer će ih kroz njega voditi sama Jelena Janković. Film je snimljen u koprodukciji TALAS FILMA i FILMKRAFTWERK-a iz Berlina. Publika će imati priliku da vidi ovaj film u bioskopima širom Srbije od 13. novembra, kao i na premijeri 12. novembra u bioskopu Roda Cineplex, na kojoj će prisustvovati i Jelena Janković. Više o filmu na: www.jelenajankovic-film.com




Snimanje filma ...

JELENIN SVET!!!! W0oxol
JELENIN SVET!!!! 262mseu
JELENIN SVET!!!! 104qff5
JELENIN SVET!!!! 288xuur


Последњи пут изменио Admin дана Fri Nov 07, 2008 2:41 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://bestsport-tennis.forumsc.net
~TaMaRitzZzA woli NoLeTa~
Admin
Admin
~TaMaRitzZzA woli NoLeTa~


Broj poruka : 367
Datum upisa : 05.11.2008
Godina : 28
Lokacija : in tennis world...

JELENIN SVET!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: JELENIN SVET!!!!   JELENIN SVET!!!! EmptyFri Nov 07, 2008 2:39 pm

JELENIN SVET, sinopsis

Mlada, lepa devojka se budi u hotelskoj sobi, negde u zanimljivom delu ove naše planete. Nakon što je ustala iz kreveta, obukla se, oprala zube, kao što bi uradila i svaka druga dvadesetdvogodišnja devojka, svaka sličnost sa običnom dvadesetdvogodišnjom devojkom i ovom nestaje.
Ova devojka je treća teniserka na svetu i danas počinje novi turnir.
Pred njom se nalazi težak i tačno određen raspored: doručak, trening, potpisivanje autograma, masaža, konsultacije, opuštanje i prvi meč.
Uz nju se nalaze njena majka (porodica) i par bitnih saradnika. Sponzori, organizatori turnira, fanovi, svi hoće nešto od nje. Čak i filmski tim koji je na ovom turniru u korak prati.
Ono što Jelena hoće je da postane najbolja teniserka na svetu.
Ovo je san mnogih, ali je Jelena jedna od malobrojnih koja to i može da postigne. Idući sigurno ka tom cilju ona nije sama. Uz nju je gomila navijača, iz Srbije i inostranstva, mladih i starih, kojima je Jelenin uspeh potreban.
Oni se identifikuju sa ovom nasmejanom, borbenom i u najboljem smislu reči ekscentričnom devojkom i doživljavaju svaki njen podvig kao sopstveni.
Jelena nije super heroj. Ona ima uspone i padove, zna i za uspehe i neuspehe; ona plače kada je tužna, smeje se kad je srećna, ne ustručava se da svoja osećanja pokaže drugima, da sebe pokaže onakvom kakva jeste, i zbog toga je savršen junak.

Ovim filmom će svi ljubitelji sporta, tenisa i Jelene zajedno sa njom zaroniti u svet profesionalnog tenisa i on za njih više nikada neće biti isti, jer će ih kroz njega voditi sama Jelena Janković.

(http://www.jelenajankovic-film.com)

Jelena je ispunila svoju zelju.
Назад на врх Go down
https://bestsport-tennis.forumsc.net
~TaMaRitzZzA woli NoLeTa~
Admin
Admin
~TaMaRitzZzA woli NoLeTa~


Broj poruka : 367
Datum upisa : 05.11.2008
Godina : 28
Lokacija : in tennis world...

JELENIN SVET!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: JELENIN SVET!!!!   JELENIN SVET!!!! EmptySat Nov 29, 2008 8:31 pm

Vežbala trudnoću

JELENIN SVET!!!! D52f2610

Jelena Janković juče promovisala dokumentarac „Jelenin svet“ i pokazala da joj ni gluma nije strana

Kako je Jelena Janković odreagovala na vest da je u drugom stanju, saznaćete ako pogledate film „Jelenin svet“. Dugometražni dokumentarac o najboljoj svetskoj teniserki biće večeras premijerno emitovan u beogradskom bioskopu Roda Sinepleks, a predstavnici medija imali su priliku da ga gledaju juče.

Najzanimljiviji segment iz filma je kada Jelena ima prvi čas glume i profesorka je stavlja u situaciju da joj doktor saopštava da je trudna. Jankovićeva se vrlo dobro snašla, a potom je dobila zadatak da simulira težu situaciju, kada saznaje da je trudna dva dana pre venčanja a nije sigurna ko je otac deteta. Prvo što je uradila, teniserka je pozvala svoju mamu i tražila pomoć od nje.

- Kada su mi rekli temu, bilo mi je malo neprijatno, nisam znala kako da se snađem. Morala sam da imam bujnu maštu jer sam pričala sama sa sobom. To je bio moj jedni čas glume. Već su mi ponudili nekoliko manjih uloga, ali imam dosta obaveza. Trenutno nemam vremena da se time bavim, ali inače volim kamere i da se glupiram pred njima - objasnila je Jelena.

Iz ovog filma saznali smo i zašto Jankovićeva prezire da jede beli luk i da ne voli da ga jede zbog lošeg zadaha, ali i zato što bi „mogla da se ljubi sa nekim“. Kamera je čak i zabeležila trenutak kad Jelena istinski plače dok njena majka Snežana i ona pričaju o teniserkinom odlasku u kamp Nika Bolitijerija. Interesantno je i što ju je filmska ekipa snimala na treningu sa Žistin Enan, i to nedelju dana pre nego što je Belgijanka odlučila da prekine s tenisom. Jasno se vidi kako se nervira zbog pristupa Enanove.

- Krenula je da mi zabija lopte kao da igramo na poene i dosta me je izluđivala. Nisam to mogla da podnesem. Pokušavala je da mi da do znanja da me pobeđuje i na treningu - dodala je Jelena Janković.

Inače, „Jelenin svet“ od četvrtka biće u srpskim bioskopima, a karte u pretprodaji bile su traženije od ulaznica za novi film o Džejmsu Bondu „Zrno utehe“.
Posle eliminacije u polufinalu mastersa u Dohi Jelena je došla u svoj rodni grad. U Beogradu će biti do subote, a zatim odlazi na desetodnevni odmor na destinaciju koju je oduvek želela da poseti, ali nikako nije htela da otkrije gde je to. Dok je u Srbiji Jankovićeva će u četvrtak učestvovati i na modnoj reviji, gde će prošetati i svoje nove modele.
Назад на врх Go down
https://bestsport-tennis.forumsc.net
Sponsored content





JELENIN SVET!!!! Empty
ПорукаНаслов: Re: JELENIN SVET!!!!   JELENIN SVET!!!! Empty

Назад на врх Go down
 
JELENIN SVET!!!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
~ Tenis the best sport~ :: JELENA JANKOVIC :: Jeca van terena-
Скочи на: